Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări de „MODERNIZARE STRĂZI URBANE ÎN ORAŞUL SOVATA”
- Număr anunț
- SCN1042412
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- GEIGER TRANSILVANIA SRL (CUI 8844358)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.625.911 RON
- Valoare atribuită
- 6.414.574,60 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2019 10:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1024360
- Termen limită
- 12.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047049
Documente
Documentația de atribuire
- 2.5 Formulare fara track sovata drumuri.doc.p7s
- FisaDate_DF1047049.pdf
- Grafic de executie sovata drumuri rev 1.doc.p7s
- model de contract sovata drumuri.docx.p7s
- tehnic drumuri.part1.rar.p7s
- tehnic drumuri.part2.rar.p7s
- tehnic drumuri.part3.rar.p7s
- tehnic drumuri.part4.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GEIGER TRANSILVANIA SRL CUI 8844358
Asociați 1
ROUTE E60 SRL CUI RO 24810578
Subcontractanți 1
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
WINFOR TRADE SRL CUI RO18949564
Valoare atribuită
6.414.574,60 RON
din 6.625.911 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 211.336,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.