Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Execuția lucrărilor de construcție a drumurilor de interes local, în localitatea Cimpineanca în cadrul proiectului ”MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL-STRAZI IN COM. CIMPINEANCA, JUDETUL VRANCEA”

Număr anunț
SCN1042652
Autoritate contractantă
UAT COMUNA CAMPINEANCA (CUI 4297983)
Furnizor / câștigător
IZOTERM CONSTRUCT SRL (CUI 16161119)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.615.983,45 RON
Valoare atribuită
5.604.566,08 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
03.05.2019 15:43
Anunț de atribuire
SCNA1020227
Termen limită
24.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047420

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IZOTERM CONSTRUCT SRL CUI RO 16161119
Terți susținători 1
DUGARO SRL CUI 18882960

Valoare atribuită

5.604.566,08 RON

din 5.615.983,45 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 11.417,37 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.