Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat

Echipamente IT și multifuncționale

Număr anunț
SCN1042649
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.161 RON
Valoare atribuită
49.254,39 RON 5,6% sub estimat
Data publicării
03.05.2019 15:18
Anunț de atribuire
SCNA1018309
Termen limită
14.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047367

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 52.161 RON Adjudecat: 49.254,39 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT.1 - Multifunctionale 23.714 RON Mida Soft Business 23.673,85 RON ↓0,2%
2 LOT.2 - All-in-one si Desktop 9.338 RON UNION CO S.R.L. 19.000 RON
3 LOT.3 - Laptopuri 11.176 RON
4 LOT.4-Laptopuri 7.933 RON S.C. QUARTZ MATRIX S.R.L. 6.580,54 RON ↓17,0%

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

49.254,39 RON

din 52.161 RON estimat 5,6%

Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 2.906,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.