Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Combustibili Auto cu livrare la pompa
- Număr anunț
- SCN1042627
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 194.877 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 13:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1019545
- Termen limită
- 17.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047434
Documente
Documentația de atribuire
- DA-Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- DA-CC combustibili.pdf.p7s
- DA-F.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047434.pdf
- ModelContract_DF1047434.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
194.877 RON
din 200.000 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 5.123 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.