Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Achizitie finisor asfalt
- Număr anunț
- CN1012152
- Autoritate contractantă
- SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 43312000-3 · Utilaje pentru instalarea imbracamintei rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900.000 RON
- Valoare atribuită
- 870.000 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1019482
- Termen limită
- 19.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 115-281684
- Documentație de atribuire
- DF1051757
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcina finisor.docx.p7s
- FisaDate_DF1051757.pdf
- Formulare finisor.docx.p7s
- ModelContract_DF1051757.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Valoare atribuită
870.000 RON
din 900.000 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 30.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.