Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 74,3% sub estimat
Acord cadru furnizare alimente Penitenciar Aiud
- Număr anunț
- CN1010906
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
- Furnizor / câștigător
- PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.016 RON 74,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 13:43
- Anunț de atribuire
- CAN1017085
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 082-194580
- Documentație de atribuire
- DF1046580
Documente
Documentația de atribuire
- 1 caiet sarcini.pdf.p7s
- 2 declaratie 58.pdf.p7s
- 3 formulare.doc.p7s
- 4 Proiect clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- FisaDate_DF1046580.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Valoare atribuită
5.016 RON
din 19.500 RON estimat
74,3%
Adjudecat la 25,7% din estimat · economie 14.484 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.