Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,1% sub estimat
FURNIZARE CARBURANȚI PENTRU AUTOVEHICULE
- Număr anunț
- CN1010934
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.141.320 RON
- Valoare atribuită
- 764.113,53 RON 33,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 13:42
- Anunț de atribuire
- CAN1019839
- Termen limită
- 30.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 083-196560
- Documentație de atribuire
- DF1046766
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046766.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti-FURNIZARE CARBURANTI-semnat.pdf.p7s
- Modele de formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
764.113,53 RON
din 1.141.320 RON estimat
33,1%
Adjudecat la 66,9% din estimat · economie 377.206,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.