Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI GALBENI din polietilena LDPE GROSI pt DESEURI INFECTIOASE IMPRIMATI conf OMS 1226/2012

Număr anunț
DA23046712
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
MILIAN PLAST S.R.L. (CUI 39107461)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.080 RON
Valoare atribuită
10.560 RON
Data publicării
16.05.2019 08:49
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 07:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.560 RON

din 4.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.