Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Servicii de Asistenta Tehnică pentru Managementul Proiectului Reabilitarea sistemului de termoficare urbană la nivelul Municipiului Râmnicu Vâlcea pentru perioada 2009-2028 în scopul conformării la legislaţia de mediu şi creşterii eficienţei energetice – etapa II.
- Număr anunț
- CN1010954
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL (CUI 12540535)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358.252,13 RON
- Valoare atribuită
- 353.370 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 13:41
- Anunț de atribuire
- CAN1019632
- Termen limită
- 20.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 083-197194
- Documentație de atribuire
- DF1046751
Documente
Documentația de atribuire
- CS_managementul_proiectului.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046751.pdf
- formulare_managementul_proiectului.doc.p7s
- Model_contract_managementul_proiectului.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL CUI RO 12540535
Valoare atribuită
353.370 RON
din 358.252,13 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 4.882,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.