Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparatie si intretinrere , revizii tehnice periodice si certificari radiologice pentru echipamentele de securitate
- Număr anunț
- SCN1042588
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650.000 RON
- Valoare atribuită
- 650.000 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 09:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1018703
- Termen limită
- 21.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047227
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Servicii echipamente de securitate- LOTURI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047227.pdf
- Formulare servicii.docx.p7s
- Model contract servicii securitate - loturi.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 650.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparatie si intretinere certificare radiologica si… | — | UTI FACILITY MANAGEMENT | 425.000 RON |
| 2 | Servicii de reparatie si intretinere certificare radiologica si… | — | MB Telecom Ltd | 225.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Valoare atribuită
650.000 RON
din 650.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro