Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,8% sub estimat
Proiectare si executie obiectiv "Pod pe DJ 710A peste raul Cricov la Ghirdoveni”
- Număr anunț
- SCN1042558
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- ROYALVIL S.R.L. (CUI 32451203)
- Cod CPV
- 45221111-3 · Lucrari de constructii de poduri rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 664.429,37 RON
- Valoare atribuită
- 466.431,76 RON 29,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1021350
- Termen limită
- 24.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047181
Documente
Documentația de atribuire
- avize-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- D.A.L.I. Ghirdoveni-semnat.rar.p7s
- expertiza tehnica Ghirdoveni-semnat.rar.p7s
- F 1 - 506 A-semnat.docx.p7s
- F2 DRUMURI-semnat.docx.p7s
- F2 - ORGANIZARE SANTIER-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1047181.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- PIESE DESENATE-semnat.rar.p7s
- propunere contract-semnat.pdf.p7s
- Studiu geotehnic Ghirdoveni-semnat.rar.p7s
- TEMA DE PROIECTARE-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROYALVIL S.R.L. CUI RO 32451203
Asociați 1
SNIF PROIECT SA CUI RO 17915636
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
RIFANIA DRUMCONSTRUCT SRL CUI 35717190
Asociați 1
TERRA INVEST MANAGEMENT S.R.L. CUI 33567703
Valoare atribuită
466.431,76 RON
din 664.429,37 RON estimat
29,8%
Adjudecat la 70,2% din estimat · economie 197.997,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.