Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
REACTIVI INDUSTRIALI - 4 Loturi
- Număr anunț
- SCN1042548
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24311521-5 · Soda caustica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306.490 RON
- Valoare atribuită
- 291.110 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 07:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1018787
- Termen limită
- 22.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047143
Documente
Documentația de atribuire
- CS 25 . 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047143.pdf
- FISE TEHNICE Reactivi.pdf.p7s
- Secț. II - INSTRUCTIUNI OFERTANTI.docx.p7s
- Sect.IV CONTRACT.docx.p7s
- Sect. V MODELE DE FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 291.110 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 3 | Hidrat de hidrazina; apa amoniacala, clorura ferica, hipoclorit… | — | SC DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL | 271.110 RON |
| 4 | Var tehnic hidratat | — | BRENNTAG | 20.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRENNTAG SRL CUI RO 10751277
Valoare atribuită
291.110 RON
din 306.490 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 15.380 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.