Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat

Furnizare carburanti

Număr anunț
SCN1042546
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151.200 RON
Valoare atribuită
141.960 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
03.05.2019 07:42
Anunț de atribuire
SCNA1018500
Termen limită
13.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047250

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 151.200 RON Adjudecat: 141.960 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Benzina standard fara plumb 67.200 RON
2 Motorina standard euro 5 84.000 RON ALMATAR TRANS 141.960 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

141.960 RON

din 151.200 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 9.240 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.