Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru „Rețea de canalizare si branșamente în satul Cipău , UAT Iernut, județ Mureș"
- Număr anunț
- SCN1042545
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Cod CPV
- 71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.459 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 07:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1031943
- Termen limită
- 22.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047290
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Proiectare si asistenta tehnica Canalizare Cipau.pdf.p7s
- Deviz general estimativ Canalizare Cipau.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047290.pdf
- FORMULARE SERVICII CANALIZARE CIPAU.doc.p7s
- Hotararea 132 - 30.07.2018 - privind aprobarea indicatorilor tehnico-economici actualizati pentru investitia Retea de canaliz.pdf.p7s
- Planse Scanate Cipau 1-25 .pdf.p7s
- Studiu de Fezabilitate conform HG 907 - Canalizare CIPAU 30.07.2018.pdf.p7s
- Studiu geo Canalizare Cipău.pdf.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.