Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI RAFIE 85*140

Număr anunț
DA23063593
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
Furnizor / câștigător
TOBY OFFICE SRL (CUI RO18466837)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.920 RON
Valoare atribuită
1.920 RON
Data publicării
17.05.2019 11:10
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.920 RON

din 1.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.