Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,7% sub estimat
Proiectare si asistenta tehnica pentru investitia,, Modernizare strazi in comuna Cetate, judetul Dolj,,
- Număr anunț
- SCN1042690
- Autoritate contractantă
- COMUNA CETATE (CONSILIUL LOCAL CETATE) (CUI 4553470)
- Furnizor / câștigător
- DELCAD CONSULTING SRL (CUI 32926833)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.192,62 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON 54,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2019 11:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1018594
- Termen limită
- 17.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047362
Documente
Documentația de atribuire
- 11. Document ANSVSA.PDF.p7s
- 3. Certificat de urbanism.PDF.p7s
- 8. Notificare DSP.PDF.p7s
- Contract proiectare.doc.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047362.pdf
- planse Cetate 7.2.pdf.p7s
- Sectiunea formulare.doc.p7s
- Studiu de fezabilitate.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
- Studiu topografic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELCAD CONSULTING SRL CUI 32926833
Valoare atribuită
30.000 RON
din 66.192,62 RON estimat
54,7%
Adjudecat la 45,3% din estimat · economie 36.192,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.