Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
Legume în conservă
- Număr anunț
- SCN1042816
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 493.740 RON
- Valoare atribuită
- 480.080 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 16:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1017820
- Termen limită
- 20.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047590
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Conserve de legume.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047590.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract furnizare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BOBIX STAR SRL CUI RO 5897730
Valoare atribuită
480.080 RON
din 493.740 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 13.660 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.