Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Furnizare Buldoexcavator
- Număr anunț
- SCN1042815
- Autoritate contractantă
- SC UTILITATI PUBLICE CERNAVODA SRL (CUI RO27477177)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43211000-5 · Buldozere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380.488 RON
- Valoare atribuită
- 378.634,65 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1016705
- Termen limită
- 16.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047625
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Valoare atribuită
378.634,65 RON
din 380.488 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.853,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.