Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat

Executie lucrari pentru investitia ,, MODERNIZARE STRĂZI ÎN SATUL LEȘNIC, COMUNA VETEL, JUDETUL HUNEDOARA

Număr anunț
SCN1042799
Autoritate contractantă
COMUNA VETEL (CUI 4374105)
Furnizor / câștigător
MANO SPRINT S.R.L. (CUI 31522870)
Cod CPV
45233123-7 · Lucrari de constructii de drumuri secundare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.956.074,46 RON
Valoare atribuită
2.881.110,04 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
07.05.2019 13:23
Anunț de atribuire
SCNA1019799
Termen limită
24.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047490

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANO SPRINT S.R.L. CUI RO 31522870

Valoare atribuită

2.881.110,04 RON

din 2.956.074,46 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 74.964,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.