Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat

Proiectare si executie la obiectivul ”Refacere drum judetean DJ 710 in zona km 3+300 pe raza satului Miculesti, orasul Pucioasa, afectat prin ruperea partii carosabile datorita eroziunii malului drept al paraului Bizdidel, la limita unei aparari de mal existente, lucrarile de consolidare fiind necesare pe CCA 150m si la km 3+550 este afectat grav din cauza eroziunii malului drept al paraului Bizdidel, fiind necesare lucrari de aparari de mal suplimentare pe CCA 100 m”.

Număr anunț
SCN1042778
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
ROYALVIL S.R.L. (CUI 32451203)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.514.313,85 RON
Valoare atribuită
1.365.956,08 RON 9,8% sub estimat
Data publicării
07.05.2019 10:57
Anunț de atribuire
SCNA1022742
Termen limită
27.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047537

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROYALVIL S.R.L. CUI RO 32451203
Asociați 1
BETARMEX SRL CUI 8439207
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
BENY ALEX SRL CUI RO 6594905
Asociați 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

1.365.956,08 RON

din 1.514.313,85 RON estimat 9,8%

Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 148.357,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.