Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Lucrări REABILITARE, REPARAȚII SI MODERNIZARE LOCUINȚE in cadru proiectului POCU/18/4/1/102788
- Număr anunț
- SCN1042761
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGOMIRESTI (CUI 4226494)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOCONSTRUCT SRL (CUI 3337028)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.216.666,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.215.826,84 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1019580
- Termen limită
- 06.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047520
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Formulare si Contract - RRM Locuinte.docx.p7s
- 7. Caiet de sarcini - RRM Locuinte.pdf.p7s
- Centralizator fara valori rev3.pdf.p7s
- F3 Dragomiresti fara valori rev3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047520.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOCONSTRUCT SRL CUI RO 3337028
Valoare atribuită
1.215.826,84 RON
din 1.216.666,67 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 839,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.