Atribuită Anunț de participare

„DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA DIN COMUNA SINTAMARIA ORLEA, JUDETUL HUNEDOARA CU UN UTILAJ MULTIFUNCTIONAL MOBIL PENTRU SITUATII DE URGENTA”

Număr anunț
SCN1042756
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Furnizor / câștigător
AUTOGLOBUS 2000 SRL (CUI 14572649)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368.487,35 RON
Valoare atribuită
368.450 RON
Data publicării
07.05.2019 09:16
Anunț de atribuire
SCNA1019915
Termen limită
31.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047418

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

368.450 RON

din 368.487,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.