Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,5% sub estimat
Furnizare de scutece si absorbante pentru rezidentii din cadrul centrelor DGASPC Cluj
- Număr anunț
- CN1011128
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 632.373,34 RON
- Valoare atribuită
- 427.042,33 RON 32,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 08:48
- Anunț de atribuire
- CAN1019203
- Termen limită
- 24.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047504
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini furnizare scutece si absorbante-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047504.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- instructiuni pt ofertanti-semnat.pdf.p7s
- Modele acord-cadru si contract subsecvent de furnizare scutece si absorbante-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 632.373,34 RON Adjudecat: 427.042,33 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare scutece adulti | 522.986,50 RON | TZMO ROMANIA SRL 2 contracte | 177.933,32 RON ↓66,0% |
| TZMO ROMANIA SRL · contract 16625 · 15.07.2019 | — | |||
| TZMO ROMANIA SRL · contract 16626 · 15.07.2019 | 177.933,32 RON | |||
| 2 | Furnizare scutece copii | 56.971,20 RON | TZMO ROMANIA SRL | 249.109,01 RON |
| 3 | Furnizare absorbante | 52.415,64 RON | — | |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PAUL HARTMANN SRL CUI RO 3102390
Valoare atribuită
427.042,33 RON
din 632.373,34 RON estimat
32,5%
Adjudecat la 67,5% din estimat · economie 205.331,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.