Anulată
Anunț de participare
Achizitie - ANGIOGRAF ;APARAT CT.
- Număr anunț
- CN1012330
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.701.680,67 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 25.06.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1017789
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 120-293245
- Documentație de atribuire
- DF1052419
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 3.701.680,67 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ANGIOGRAF | 2.500.000 RON | Anulat | — |
| 2 | APARAT CT | 1.201.680,67 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.