Atribuită
Anunț de participare
Contract prestări servicii- Colectare și transport deșeuri
- Număr anunț
- CN1010964
- Autoritate contractantă
- UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
- Furnizor / câștigător
- DERMAT - CONS SRL (CUI 11668669)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.161.638 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 01:55
- Anunț de atribuire
- CAN1019535
- Termen limită
- 29.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 088-211156
- Documentație de atribuire
- DF1046687
Documente
Documentația de atribuire
- anexa caiet sarcini cantitati deseuri.PDF.p7s
- caiet sarcini deseuri si anexa cu locatiile de colectare.PDF.p7s
- declaratie pers fctii de raspundere - deseuri.PDF.p7s
- doc atribuire desuri - prima pagina.PDF.p7s
- FisaDate_DF1046687.pdf
- formulare si modele deseuri.PDF.p7s
- ModelContract_DF1046687.pdf
- proiect AC deseuri.PDF.p7s
- proiect CS deseuri.PDF.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 3.161.638 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colectare și transport deșeuri locații București | 1.881.171 RON | DERMAT-CONS SRL | — |
| 2 | colectare și transport deșeuri București(Unitate tehnică de pre… | 5.248 RON | DERMAT-CONS SRL | — |
| 3 | Colectare și transport deșeuri București (zone limitrofe - Șose… | 1.275.219 RON | DERMAT-CONS SRL | — |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DERMAT - CONS SRL CUI 11668669
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
3R GREEN SRL CUI RO24205976
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ECOGREEN CONSTRUCT SRL CUI RO25716944
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.