Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA INCLUSIV TRANSPORT SI DISTRIBUTIE PENTRU PUNCTELE DE CONSUM APARTINAND SPITALULUI CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CRAIOVA
- Număr anunț
- CN1011070
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- CEZ VANZARE S.A. (CUI 21349608)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.686.800 RON
- Valoare atribuită
- 36.677.632,45 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 01:54
- Anunț de atribuire
- CAN1020308
- Termen limită
- 10.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 088-210403
- Documentație de atribuire
- DF1047261
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini energie electrica mar19 final II.doc.p7s
- FisaDate_DF1047261.pdf
- formulare.doc.p7s
- model contract energie 2019 (1).docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEZ VANZARE S.A. CUI RO 21349608
Valoare atribuită
36.677.632,45 RON
din 8.686.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro