- Număr anunț
- CN1011073
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 43211000-5 · Buldozere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.286.166 RON
- Valoare atribuită
- 5.284.113,05 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 01:52
- Anunț de atribuire
- CAN1018274
- Termen limită
- 06.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 088-210467
- Documentație de atribuire
- DF1047275
Documente
Documentația de atribuire
- anunt participare.docx.p7s
- contract DE PRODUSE.docx.p7s
- CS utilaje constructii multifunctionale.doc.p7s
- CS utilaje constructii pt.excavare si incarcare.doc.p7s
- FisaDate_DF1047275.pdf
- Formulare și modele de documente -.doc.p7s
- instructiuni catre ofertanti.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 5.286.166 RON Adjudecat: 5.284.113,05 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Utilaje de construcții pentru excavare și încărcare | 4.651.284 RON | CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE | 5.284.113,05 RON |
| 2 | Utilaje de construcții multifuncționale | 634.882 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
5.284.113,05 RON
din 5.286.166 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro