Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
Motorina
- Număr anunț
- CN1011041
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.872.100 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 01:50
- Anunț de atribuire
- CAN1017934
- Termen limită
- 03.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 088-212031
- Documentație de atribuire
- DF1047203
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
21.872.100 RON
din 23.250.000 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 1.377.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.