Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fotografii in cadrul evenimentului Festival de Teatru Povesti 2019
- Număr anunț
- DA23065087
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE PAPUSI PRICHINDEL ALBA IULIA (CUI 4331511)
- Furnizor / câștigător
- ARKA BUSINESS SRL (CUI 35321208)
- Cod CPV
- 79961300-1 · Servicii de fotografie specializata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 12:03
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.500 RON
din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro