Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat

Realizarea proiectului tehnic, detalii de executie, caiet de sarcini, liste de cantitati, documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/ acordurilor/ autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata contractului de executie lucrari si Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii “MODERNIZAREA STRAZII DIMITRIE CANTEMIR DIN MUNICIPIUL SIGHISOARA”

Număr anunț
SCN1042810
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
BMT TRANS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 6467952)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.051.365,75 RON
Valoare atribuită
1.826.161,12 RON 11,0% sub estimat
Data publicării
08.05.2019 09:45
Anunț de atribuire
SCNA1020084
Termen limită
04.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1043935

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
VIA PROCONS SRL CUI RO 16120100

Valoare atribuită

1.826.161,12 RON

din 2.051.365,75 RON estimat 11,0%

Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 225.204,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.