Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat
Modernizare drum judeţean DJ 280:Oţeleni-lim.jud.Neamţ, km 18+094-20+378
- Număr anunț
- CN1012451
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- EKY-SAM SRL (CUI 9672080)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.345.651,67 RON
- Valoare atribuită
- 4.108.462,33 RON 5,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2019 09:32
- Anunț de atribuire
- CAN1024489
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052933
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze_DJ 280.PDF.p7s
- CS_cerinte_DJ 280.PDF.p7s
- FisaDate_DF1052933.pdf
- Formulare.PDF.p7s
- PTh_DJ 280.rar.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Terți susținători 1
FIROGAL 1 SRL CUI RO 5051340
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CON TED COMPANY SRL CUI RO 25407817
Terți susținători 1
FIBRACIS GRUP S.R.L. CUI RO12907500
Valoare atribuită
4.108.462,33 RON
din 4.345.651,67 RON estimat
5,5%
Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 237.189,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.