Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONSTRUCTII CONFORM ANUNT 3803434/06.05.2019
- Număr anunț
- DA23064843
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188,83 RON
- Valoare atribuită
- 188,83 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 11:52
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
188,83 RON
din 188,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro