Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Epson DFX9000 C7S015384 Ribbon original
- Număr anunț
- DA23066137
- Autoritate contractantă
- COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,52 RON
- Valoare atribuită
- 193,52 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 12:43
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193,52 RON
din 193,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro