Ofertă acceptată Cumpărare directă

Activități muzeale

Număr anunț
DA23062796
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN MURES (CUI 4323500)
Furnizor / câștigător
Györfy Borbála Persoană Fizică Autorizată (CUI 41024899)
Cod CPV
92521000-9 · Servicii prestate de muzee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
17.05.2019 10:43
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.