Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Bromazepam LPH 3mg-cpr. x 30-Labormed Pharma RO BROMAZEPAMUM
- Număr anunț
- DA40752588
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,40 RON
- Valoare finală
- 115,40 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 14:52
- Data finalizării
- 03.07.2026 16:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.