Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARATII CURENTE

Număr anunț
DA23003753
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL (CUI 5002258)
Furnizor / câștigător
INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
Cod CPV
44318000-2 · Conductori (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.197,47 RON
Valoare finală
3.197,47 RON
Data publicării
10.05.2019 15:52
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
18.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.