Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hartie HP Home + Office A4 80g 500 colitop
- Număr anunț
- DA23002975
- Autoritate contractantă
- Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare finală
- 750 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 14:38
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.