Ofertă refuzată Cumpărare directă

Biblioraft Noki albastru inchis A4 75mm PP exterior carton interior

Număr anunț
DA23002168
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64,20 RON
Valoare finală
64,20 RON
Data publicării
10.05.2019 13:52
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
18.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.