Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezvoltare module si functiuni noi pt urmarirea contractelor si gestiunea bugetelor REF 7150
- Număr anunț
- DA23065333
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- OCTONET SRL (CUI 12503642)
- Cod CPV
- 72212333-2 · Servicii de dezvoltare de software pentru gestionarea contactelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.760 RON
- Valoare atribuită
- 5.760 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 12:13
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.760 RON
din 5.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro