Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pungi hartie personalizate ,Mapa A4 personalizata ,Pix plastic personalizat

Număr anunț
DA23063307
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU (CUI 29404767)
Furnizor / câștigător
STYLE ADVERTISING SRL (CUI RO16541487)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
555 RON
Valoare atribuită
555 RON
Data publicării
17.05.2019 11:00
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

555 RON

din 555 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.