Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA23059935
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR OLT (CUI 17115528)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660,84 RON
Valoare atribuită
660,84 RON
Data publicării
17.05.2019 08:54
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660,84 RON

din 660,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.