Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii catering- Ziua Comunei Dragodana

Număr anunț
DA23067150
Autoritate contractantă
Comuna Dragodana (CUI 4207034)
Furnizor / câștigător
GRAND EUFORIA S.R.L. (CUI RO34113608)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.762 RON
Valoare atribuită
13.762 RON
Data publicării
17.05.2019 13:26
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.762 RON

din 13.762 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.