Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reparare frigider bloc alimentar + constatare frigider Bloc alimentar: Montare Aer Conditionat + Mat
- Număr anunț
- DA22994240
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- ECO FRIO BBS S.R.L. (CUI 34843114)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.307 RON
- Valoare finală
- 1.307 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 08:45
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.