Ofertă acceptată Cumpărare directă

GOLD NUTRITION L-CARNITINE 3000 MG GOLD 20 UNIDOSE

Număr anunț
DA23066565
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
Furnizor / câștigător
GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI RO35264226)
Cod CPV
33616100-2 · Provitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845,80 RON
Valoare atribuită
1.845,80 RON
Data publicării
17.05.2019 13:02
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
18.05.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.845,80 RON

din 1.845,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.