- Număr anunț
- DA23067621
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare a Persoanelor cu Handicap - Pastraveni (CUI 2614376)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.865,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.865,08 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 13:49
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.865,08 RON
din 1.865,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro