Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE DE INTRETINERE SI REPARATII
- Număr anunț
- DA23067017
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Stefan Barsanescu" (CUI RO11527805)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.010,86 RON
- Valoare atribuită
- 3.010,86 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 13:20
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.010,86 RON
din 3.010,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro