Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE DE INFORMARE
- Număr anunț
- DA23066791
- Autoritate contractantă
- ORASUL HOREZU - CONSILIUL LOCAL HOREZU (CUI 2541479)
- Furnizor / câștigător
- ABA PRINT S.R.L. (CUI 32834250)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.180 RON
- Valoare atribuită
- 1.180 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 13:10
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.180 RON
din 1.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro