Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare CASCO aparatura medicala si echipamente - Servicii de asigurare a bunurilor

Număr anunț
DA23063078
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN TELEORMAN (CUI 7491894)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
Cod CPV
66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.824 RON
Valoare atribuită
50.824 RON
Data publicării
17.05.2019 10:52
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.824 RON

din 50.824 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.