Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Aspirator uscat – umed Karcher WD 6 P Premium
- Număr anunț
- DA23029036
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMARKET SERVICE SRL (CUI 21926986)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.487,40 RON
- Valoare finală
- 1.487,40 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 14:23
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.