Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de personal inclusiv personal angajat temporar

Număr anunț
DA23065052
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 3126543)
Furnizor / câștigător
INDRIKPREST SRL (CUI RO26371649)
Cod CPV
79620000-6 · Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.096 RON
Valoare atribuită
24.096 RON
Data publicării
17.05.2019 12:02
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 07:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.096 RON

din 24.096 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.